Сучасний урок англійської мови ...

Якщо вчитель не байдужий до своїх учнів, щедро готовий поділитися з ними своїми знаннями, якщо урок для нього - не просто вивчення матеріалу, то він буде вдумливо, творчо шукати все, що оживить урок, зробить його захоплюючим, цікавим і пізнавальним для дітей.



Інтерактивні вправи для 1 класу https://drive.google.com/file/d/0B2lDKgFT3RCXNUxnbDZxRUd0d2s/view?usp=sharing
Інтерактивні вправи для 2 класу https://drive.google.com/file/d/0B2lDKgFT3RCXVVE0Nkh5N0Z4NHM/view?usp=sharing
Інтерактивні вправи для 3 класу https://drive.google.com/file/d/0B2lDKgFT3RCXVTE3MmgxTkZTUlk/view?usp=sharing
Інтерактивні вправи для 4 класу https://drive.google.com/file/d/0B2lDKgFT3RCXdmsxT3U1TUpvYUk/view?usp=sharing

На уроці

Фізкультхвилинка
 

Конспекти уроків

Тема: Робочий день. Розвиток комунікативних вмінь та навичок.
           У світі цікавої граматики. Теперішній неозначений час
Мета: активізувати лексику теми;вчитися на слух сприймати та розуміти  іншомовне мовлення,  розвивати фонетичний слух; вчитися описувати свій робочий день та робочі дні інших людей; вправлятися у техніці читання та перекладі, вчити розуміти зміст прочитаного, виділяти в тексті головне; вправлятися в написанні речень у Present Simple; розвивати логічне мислення, пам’ять, уяву; розширювати кругозір та підвищувати загальну культуру учнів; розвивати уміння вести бесіду щодо даної теми; формувати навички та уміння інтелектуальної праці, розвивати пізнавальну активність учнів; сприяти формуванню інтересу до вивчення культури країни, мова якої вивчається; розвивати вміння вести коректну (ввічливу) бесіду з дорослими та ровесниками; розвивати інтелектуальну, емоційну та мотиваційну сфери особистості учня.
Обладнання: роздатковий матеріал, дошка, аудіо носії для проведення аудіювання.
Клас: 5
Повний конспект за адресою: https://drive.google.com/file/d/0B2lDKgFT3RCXQ1JWOWhaeHVhS2c/view?usp=sharing
 


MY FAMILY, FRIEDNS AND ME

Objectives: to enrich vocabulary related to the topic "Food and Shopping”; to provide interactive work in pairs and small groups; to revise grammar rule( countable and uncountable nouns in construction "there is/are in interrogative and negative sentences using pronouns "some/any); to develop listening, reading and speaking comprehension skills; to bring up love for reading; to stimulate pupils' interest in subject; to develop pupils’ attention and reaction, memory; to train physical abilities of pupils.
Equipment and materials. Thematic pictures, word-cards, hand-outs, individual cards, text                                    for reading,
The Type of the Lesson: повторення та закріплення одержаних знань, умінь і навичок.
                                   PROCEDURE
I. INTRODUCTION
1. GREETING
Good morning, my dear boys and girls. I'm glad to see you today. How are you? I think you are fine. We’ll learn song-game " Peter Pointer, Bobby Big, Ruby Ring and Baby Small". How many fingers have you got? Five fingers. How are they called? Thumb, pointer ( we point to things with this finger), big(this finger is the biggest), ring(we wear a ring on it), small(this finger is the smallest). In our song the fingers have the names: Tomy Thumb, Peter Pointer, Bobby Big, Ruby Ring, and Baby Small:
Tomy Thumb, Tomy Thumb, Where are you? Where are you?
Here I am! Here I am!
How are you?
Fine, thank you!
Peter Pointer, Peter Pointer! Where are you? Where are you? Here I am! Here I am!

Тема. Життя суспільства. Люди
Підтема. Великобританія. Життя молоді. Школа у Британії
Мета. Активувати у мові учнів ЛО теми «Великобританія. Лондон»; ввести ЛО теми «Школи Британії»; практикувати учнів в аудіюванні  тексту з метою отримання загального уявлення і максимально повного розуміння всієї інформації, що міститься в ньому; практикувати учнів у читанні тексту з метою отримання нової інформації, що міститься в тексті; підготувати учнів до самостійного вимовлювання  про школу у Великобританії на основі змісту прочитаного; виховувати інтерес та шанобливе ставлення до країни, мова якої вивчається.
Обладнання. Підручник; карта Великобританії; наочний матеріал по визначним місцям Лондона; картки для самостійного опрацювання, за текстом; картки для роботи в групах.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
    1. Привітання.
    Т. Good morning, children. I’m glad to see you and today I’m your English teacher. My name is Anna Semenivna.